Головна » 2016 » Лютий » 26 » НА КАЛЕНДАРІ ЩЕ ЗИМА, А ПРИБИРАННЯ МІСТА ВЖЕ РОЗПОЧАТО
17:16
НА КАЛЕНДАРІ ЩЕ ЗИМА, А ПРИБИРАННЯ МІСТА ВЖЕ РОЗПОЧАТО

Цього року, не чекаючи приходу весни, за ініціативи міського голови В.Сніжка, у місті було розпочато прибирання вулиць та парків після зими.

До робіт по наведенню порядку у громадських місцях було залучено працівників КП «Комунальник», громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості по безробіттю, молоді, вірян та небайдужих громадян. Безпосередню участь у прибиранні Кубинського парку взяв також і член виконкому Бобринецької міської ради та громадський діяч Я. Костяк. Координація проведення робіт з благоустрою забезпечується завідуючим сектором ЖКГ Бобринецької міської ради А.Могиленком.

З метою наведення та підтримки належного санітарного стану в місті, створення належних умов для населення,  організації озеленення, благоустрою його території, виконкомом міської ради було розроблено заходи по благоустрою та озелененню міста Бобринець. Зокрема станом на 25 - 26 лютого 2016 року, здійснено весняне прибирання парку ім. М. Кропивницького, дитячого майданчика що розташований на території парку, Кубинського парку, вулиць Миколаївська (Леніна) та Базарної (Комсомольська).

Чистота і благоустрій нашого міста повинні стати справою честі всіх жителів міста. Можливо саме з цього розпочинаються почуття великого патріотизму та національної гідності. Маємо надію, що кожний мешканець міста, кожний керівник підприємства, установи і організації, кожний підприємець зроблять усе можливе, щоб навести порядок на своїй території, що дасть змогу забезпечити чистоту нашого спільного дому.

Закликаємо всіх керівників установ, організацій, жителів міста подбати про благоустрій та впорядкування кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знака. Кожен повинен почати з себе, і не лише змусити себе не викидати папір там, де не потрібно, але й спонукати інших не робити цього. Тоді у нас буде дуже гарне місто, з чудовою природою. Звичайно ж міська рада, її виконавчий комітет, комунальні та бюджетні підприємства розташовані на території міста також не будуть сидіти склавши руки, а системно, послідовно і цілеспрямовано працюватимуть над благоустроєм міської території. Об’єднавши зусилля – міська влада і територіальна громада можуть і повинні зробити багато та отримати гарний результат. 

 

Переглядів: 198 | Додав: rada | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0