Головна » 2016 » Квітень » 12 » В МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ УСТАНОВЧА СЕСІЯ РАДИ ДІТЕЙ М. БОБРИНЕЦЬ, МІСЬКОГО ОРГАНУ УЧНІВСЬКОГО ТА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
10:25
В МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ УСТАНОВЧА СЕСІЯ РАДИ ДІТЕЙ М. БОБРИНЕЦЬ, МІСЬКОГО ОРГАНУ УЧНІВСЬКОГО ТА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя.
22.06.1955
Василь Симоненко

 

11 квітня проведена установча сесія ради дітей міста Бобринець, міського органу учнівського та студентського самоврядування, яка відбулася в кабінеті міського голови В. Сніжка. На засіданні зібрались активісти міських шкіл, професійно-технічного училища, технікуму.

На засідання запрошена керівник гуртка будинку дитячої творчості районного парламенту Щіченко Наталія Іванівна.

Міський голова В. Сніжко познайомив учасників з роботою парламенту, коротко розповів про буденні справи, закликав до співпраці!

Заступник міського голови із соціально гуманітарних питань Кривошея Л.П. познайомила із загальними положеннями статуту ради дітей міста Бобринець, розповіла про завдання роботи.

Приємним виявився той факт, що молодь не залишається байдужою в житті міста, від дітей звучало чимало запитань до міського голови по проблемах міста.

На першому ж засіданні молодь залучилась до активної роботи в раді. 

                                               

Переглядів: 134 | Додав: rada | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0