Головна » 2016 » Лютий » 22 » ВІДБУЛАСЯ 7 СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
16:33
ВІДБУЛАСЯ 7 СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У п'ятницю 19 лютого відбулася 7 сесія Бобринецької міської ради. На сесії, депутати ухвалили рішення, якими затвердили єдиний список топонімічних об'єктів, розташованих у населених пунктах Бобринецької міської об'єднаної територіальної громади.

Крім цього, міським головою В.Сніжком, було проінформовано депутатів про результати проведеної інвентаризації по Бобринецькій міській раді за 2015 рік та виявлену при цьому недостачу матеріальних цінностей. Депутатами було одноголосно прийняте рішення направити до правоохоронних органів для проведення відповідної перевірки матеріали, щодо окремого майна, яке не було виявлене під час проведення інвентаризації та місцезнаходження якого не відоме. 

На сесії було достроково припинено повноваження депутата міської ради Доренка Миколи Миколайовича згідно поданої ним заяви у зв'язку з проходженням військової служби. 

Також депутатами було прийняте рішення про заборону громадянці Соболевській Людмилі Миколаївні бути присутньою під час проведення пленарних засідань Бобринецької міської ради сьомого скликання через неналежну поведінку під час їх проведення.

 

 

 

 

 

Переглядів: 188 | Додав: rada | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0